09127906020
دکتر سهراب مرادی » جراحی زیبایی سینه » بهترین جراح زیبایی سینه در تهران
مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

5/5 - (3 امتیاز)

در برخی از شرایط بعضی از زنان اقدام به انجام عمل جراحی زیبایی سینه می کنند؛ اینکه عمل جراحی زیبایی سینه توسط جراحی حاذق و مجرب انجام بپذیرد در نتیجه حاصل از عمل به لحاظ زیبایی و حفظ سلامت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که اگر عمل جراحی زیبایی سینه، به درستی انجام نپذیرد عوارض بسیار زیادی رخ خواهد داد.

بهترین دکتر جراحی زیبایی سینه باید تمامی توضیحات مربوط به مراقبت های قبل و پس از عمل جراحی، و نیز عوارضی که ممکن است پس از عمل با آن ها رو به رو شود، را به صورت کامل در اختیار بیمار قرار دهد.

ایجاد فضای امن و انتقال احساس اعتماد و آرامش به بیمار در محیط پزشکی از جمله دیگر مواردی است که بر عهده پزشک جراح می باشد. محیط درمانی قبل، حین و پس از عمل باید به نحوی باشد که بیمار بتواند با آسودگی خاطر، سلامتی و زیبایی اش را به پزشک معالج بسپارد.

بهترین پزشک جراحی زیبایی سینه، باید از سوابق پزشکی و دارویی بیمار به طور کامل پیدا کند و هیچ گاه به خاطر مسائل مالی، سلامت بیمار را به خطر نیندازد.

سینه در زیبایی اندام زنان، جذابیت و اعتماد به نفس آن ها تاثیر به سزایی دارد. اگر پزشک متخصص زیبایی عمل جراحی زیبایی سینه را به روش مناسب و درستی انجام دهد، فردی که تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته است، می تواند علاوه بر نجات یافتن از برخی از عوارض خطرناک عمل جراحی، از مشکلات روحی که بر اثر دفرمه بودن فرم سینه هایش با آن ها درگیر شده است رهایی یابد.

ناگفته نماند که افرادی که قصد انجام عمل جراحی زیبایی سینه را دارند تنها شامل زنان نمی شوند؛ بلکه این روزها عمل کوچک کردن سینه در میان مردانی که به علت اضافه وزن فرم سینه شان تغییر کرده است، نیز رایج می باشد.

جراحی زیبایی سینه مردان

ژنیکوماستی

جراحی زیبایی سینه در ابتدا برای رفع ایرادات ظاهری و ساختاری سینه زنان طراحی شده بود؛ به نحوی که جراح متخصص با بررسی ویژگی های آناتومیک بدن بیمار و اطلاع یافتن از توقعات و انتظارات وی از انجام عمل جراحی زیبایی سینه اقدام به ترمیم مشکلات آن می نمود.

چگونه بهترین دکتر جراح زیبایی سینه را بشناسیم؟

ابتدا بهتر است با تخصص و تحصیلات پزشکی که توانایی انجام عمل جراحی سینه را دارد آشنا شود. بسیاری از مردم نمی‌دانند که برای انجام هر نوع عملی باید به چه جراح یا متخصصی مراجعه کنند. در بسیاری از موارد، برای انجام عمل‌های زیبایی هر بخش از بدن، افراد به متخصصان همان اندام مراجعه می‌کنند در حالی که این کار اصولی نیست. برای مثال هر جراحی پس از گذراندن دوره ۷ ساله پزشکی عمومی، یک دوره تخصصی ۴ ساله را طی می‌کند تا جراح عمومی شود.

پزشکانی که دوره پنج ساله فوق تخصص را برای انجام جراحی زیبایی طی می کنند، در طول این دوران توانایی انجام انواع عمل های زیبایی سایر اجزای صورت و اعضای بدن را پیدا می کنند.

برای اطمینان از اینکه پزشک شما واقعا دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را گذرانده است به لیست جراحان پلاستیک در سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران مراجعه نمایید.

انواع عمل های جراحی زیبایی سینه

عمل های جراحی سینه به دو دسته ترمیمی و زیبایی تقسیم می شوند. عمل های ترمیمی معمولا زمانی انجام می شوند که نیاز باشد به دلایلی مانند سرطان و یا آسیب دیدگی پزشک جراح برای حفظ سلامتی بیمار پستان را بردارد و سپس بازسازی کند.

عمل های جراحی زیبایی سینه به دسته های زیر تقسیم می شوند:

  • عمل جراحی بزرگ کردن سینه با استفاده از انواع پروتزهای پستان

افرادی که از سایز پستان های خود و یا فرم آن ها به دلیل نامتقارن بودن و … ناراضی هستند ممکن است متقاضی عمل پروتز سینه به منظور افزایش حجم و سایز پستان های شان شوند.

پروتز سینه یکی از روش های محبوب برای بزرگ کردن پستان ها می باشد.

انواع پروتزهای سینه

انواع پروتزهای سینه

بیشتر بخوانید:

پروتز سینه و انواع آن

عموم پروتزهای سینه از جنس سالین و یا سیلیکون هستند. البته شکل های پروتزهای مختلف سینه فارغ از جنس شان از هم متفاوت است. مثلا پروتزها به لحاظ شکلی به دو دسته گرد و اشکی که در اصطلاح پزشکی آناتومیک نامیده می شود تقسیم می شوند.

پروتزهای سینه معمولا از طریق ایجاد یک برش، درون سینه یا در زیر بافت سینه و یا روی عضلات آن قرار می گیرند. اینکه پروتزهای سینه در کجا قرار بگیرند بستگی به شرایط جسمی بیمار دارد.

محل قرارگیری پروتز سینه

محل قرارگیری پروتز سینه

البته پروتزها اندازه های مختلفی دارند که با توجه به تقاضای بیمار و تشخیص جراح پلاستیک، از اندازه بزرگ، متوسط و یا کوچک در عمل جراحی استفاده خواهد شد.

برشی که روی سینه بیمار به منظور جایگذاری پروتزایجاد خواهد شد، نیز با توجه به در نظر گرفتن برخی از مسائل متقاوت خواهد بود. معمولا عمده برش ها در عمل جراحی پروتز سینه یا زیر پستان یا دور هاله نوک پستان و یا زیر بغل ایجاد می شوند.

بهترین دکتر جراحی زیبایی سینه در مورد عوارض و مزایای استفاده از هر نوع پروتز و نیز ایجاد برش های مختلف باید توضیحات لازم را در اختیار بیمار قرار دهد.

  • لیفت سینه هایی که دچار افتادگی شده اند (ماستوپکسی)

لیفت سینه که در اصطلاح پزشکی ماستوپکسی نامیده می شود از جمله عمل های زیبایی سینه به شمار می رود که هدف از انجام آن بالا کشیدن سینه هایی است که دچار افتادگی شده اند.

معمولا با افزایش سن و شل شدن بافت پستان ها، در کنار انجام مواردی مانند شیردهی و … سینه ها ممکن است حالت شل وافتاده بگیرند. بسیاری از زنانی که سینه های شان حالت شل و افتاده پیدا کرده اند به منظور بازگرداندن فرم سفت،ایستا و زیباتر ممکن است به دنبال یافتن روشی برای رفع افتادگی پستان های شان باشند تا به ایجاد فرم ایده آل زیبایی و اعتماد به نفس شان را افزایش دهند.

لیفت سینه

عمل لیفت سینه

متقاضیان انجام عمل لیفت سینه طبق آمار های رسمی و معتبر در سراسر جهان تعدادشان افزایش می یابد.

البته از جمله دیگر مزایای عمل لیفت سینه علاوه بر بالا کشیدن پستان ها و رفع شلی و افتادگی شان، می توان به بازگرداندن نوک سینه در محلی که زیبایی بیشتری داشته باشد اشاره کرد.

در حین انجام عمل لیفت سینه پس از ایجاد برش، بافت و پوست اضافی سینه برداشته می شود تا سینه های به سمت بالا کشیده شوند.

در موارد کم حجم بودن سینه همراه با افتادگی و شلی پوست، برای رسیدن به فرم زیباتر عمل جراحی ماستوپکسی همراه با گذاشتن پروتز انجام می شود.

انجام این عمل با توجه به تشخیص پزشک فوق تخصص شما می تواند همزمان با لیفت سینه صورت بگیرد گاهی نیز ممکن است پزشک صلاح ببیند که ابتدا عمل لیفت سینه انجام شود و پس از گذشت مدتی پروتز سینه نیز در پستان قرار داده شود.

  • بزرگ کردن سینه با کمک تزریق چربی

برای بزرگ کردن پستان ها به روش تزریق چربی، در مرحله اول پزشک معالج مقدار مشخصی از چربی را بدن خود بیمار استخراج می کند و سپس چربی استخراج شده را به صورت قطرات مجزای بسیار کوچک در نواحی مختلف پستان تزریق می نماید و از این طریق حجم سینه ها افزایش می یابد. چربی که به این شیوه به درون پستان ها تزریق می شود، درون شیکه بافت سینه رشد می کند و شکلی کاملا طبیعی را به پستان ها می دهد.

معمولا زنانی که عمل شیردهی را انجام داده اند، بسیار به این روش بزرگ کردن سینه علاقمند می باشند چرا که آثار نامطلوب شیردهی بر فرم پستان را می توان از این طریق از بین برد و فرم زیبا و ایده آل را به آن بازگرداند.

  • بازسازی پستان های افراد مبتلا به سرطان

متاسفانه این روزها آمار ابتلا به سرطان روز به روز در حال افزایش است. سرطان سینه نیز تبدیل به یکی از شایع ترین سرطان ها در میان زنان جهان شده است؛

معمولا یکی از اعمالی که برای نجات جان افراد مبتلا به سرطان سینه انجام می پذیرد، برداشتن پستان ها طبق صلاحدید پزشک است.

از حدود بیست سال پیش تاکنون بسیاری از پزشکان در حین انجام عمل پستان برای درمان سرطان سینه تلاش می کنند تا سینه بیمار حفظ شود و مجبور به برداشتن آن نشوند. اما گاهی این عمل میسر نیست و پزشک مجبور به برداشتن پستان ها می شود. برای حفظ زیبایی زنان پس از انجام عمل برداشتن سینه پزشکان گاهی از روش های مختلفی برای بازسازی سینه استفاده می کنند.

  • عمل کوچک کردن سینه

عمل کوچک کردن پستان نوعی از انواع جراحی های زیبایی سینه به شمار می رود که هدف از انجام آن کاهش سایز سینه ها و متناسب ساختن فرم آن ها و هماهنگ ساختن اندازه شان با سایر اجزای بدن است. علاوه بر آن در افرادی که به دلیل حجم زیاد و سنگینی سینه دچار درد گردن و شانه می شوند و یا به دنیال آن با مشکلات پوستی زیر سینه درگیر هستند از این عمل جراحی سود می برند.

البته عمل جراحی کوچک کردن سینه همیشه یک نوع عمل زیبایی به حساب نمی آید و گاهی نیز هدف از کوچک کردن پستان ها، اهداف درمانی می باشد.

گاهی پستان ها به دلیل اضافه وزن مفرط فرد بیمار دچار افزایش میزان چربی می شود. گاهی نیز مصرف بیش از حد داروهای هورمونی باعث به وجود آمدن فرم بزرگ پستان در اندازه های غیرمعمول و نامتناسب می شود.

شیردهی چند فرزند نیز باعث بزرگ شدن بیش از حد پستان ها می تواند بشود.

عمل کوچک کردن سینه، کمک می کند تا پستان ها اندازه ای متناسب و خوش فرم پیدا کنند. در بسیاری از مواقع ورزشکاران زن برای آنکه بتوانند اعمال ورزشی را راحت تر انجام دهند، اقدام به عمل جراحی زیبایی پستان به منظور کوچک کردن آن ها می کنند تا حرکت کردن و دویدن برای شان راحت تر شود.

  • عمل جراحی ترمیم و یا تعویض پروتز

پروتزها عموما دوام خوبی دارند و در حدود ده الی پانزده سال به طور میانگین عمر خواهند کرد اما اگر بر اثر ضربه ای شدید یا عفونت دچار آسیب شوند پزشک معالج ناچار است پروتز را تعویض نماید. گاهی نیز پس از به پایان رسیدن عمر پروتز نیاز به تعویض آن بوجود خواهد آمد.

تعویض پروتز سینه

تعویض پروتز سینه

جراحی سینه از عمل های زیبایی بسیار مهم محسوب می شود و پستان ها اعضای بسیار مهم و حساسی در بدن هستند. بنابراین بهتر است پیش از اقدام به  جراحی زیبایی پستان ها باید زمان لازم را برای پیدا کردن بهترین دکتر جراحی سینه صرف کرد تا ریسک و عوارض این عمل به کمترین میزان ممکن برسد.

تهران به عنوان پایتخت ایران پر جمعیت ترین شهر کشور محسوب می شود پس بنابراین افراد بیشتری در این شهر متقاضی عمل جراحی زیبایی سینه هستند و به دنبال بهترین جراح زیبایی سینه در تهران می گردند. از سوی دیگر، بسیاری از مردمی که در شهرستان هایی زندگی می کنند که از امکانات پزشکی کمتری برخوردار هستند، ممکن است برای انجام عمل جراحی به تهران بیایند و به دنبال بهترین دکتر جراح زیبایی سینه در تهران بگردند. در نتیجه عبارت بهترین دکتر جراح زیبایی سینه در تهران به یکی از عبارات پر جست و جو در خصوص جراحی سینه تبدیل شده است.

با انتخاب بهترین دکتر جراح زیبایی سینه،  سینه اضطراب های مربوط به نتیجه  عمل، کاملا از بین خواهند رفت و این مساله به دریافت نتیجه مطلوب تر عمل کمک به سزایی میکند.

دکتر سهراب مرادی، یک از زبده ترین و کارآزموده ترین جراحان زیبایی در ایران است که با بهره گیری از متد روز پزشکی جهان و نیز با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا آمادگی ارائه انواع خدمات جراحی پلاستیک را به علاقمندان به زیبایی دارد.

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی متولد 1362 است. وی در سال 1392 در رشته جراحی عمومی در دانشگاه پذیرفته شد و در سال 98 توانست مدرک و سوختگی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

پیشنهاد ما به شما دکتر سهراب مرادی است. ایشان بهترین جراح پروتز سینه در تهران بوده و با داشتن نمونه کارهایی بسیار موفق و تجربه کاری زیاد در زمینه زیبایی علی‌الخصوص پروتز سینه یکی از برجسته ترین پزشک ها در تهران می‌باشند.

مزایا و معایب ماموپلاستی

علاوه بر این بر خلاف بسیاری از عمل های زیبایی سینه که پس از عمل تقارن آن ها از بین می رود، ماموپلاستی تقارن کاملی را ایجاد می کند

جراحی زیبایی بزرگ کردن پستان

جراحی زیبایی بزرگ کردن پستان

اولین روش برای جراحی بزرگ کردن پستان، قرار دادن پروتز است که بسیار کاربردی است. پروتز که از طریق یک برش از نوک سینه تا پایین سینه قرار می گیرد

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *