09127906020
دکتر سهراب مرادی » جراحی زیبایی سینه » بهترین جراح پروتز سینه در تهران
مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

Rate this post

داشتن سینه های خوش فرم یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی است که باعث ایجاد اعتماد به نفس و همچنین داشتن ظاهری زیبا در دختران و خانم ها می‌شود. اما ممکن است سینه های شما به دلایل مختلف از جمله ژنتیک، شیردهی، فعالیت فیزیکی کم، کاهش وزن شدید و یا موارد دیگر دچار افتادگی شده باشند. حتی ممکن است به دلیل عدم تقارن از شکل ظاهری سینه های خود راضی نباشید.

خبر خوب این است که بهترین جراح پروتز سینه در تهران این مشکلات را به راحتی رفع خواهد کرد. فقط کافیست این کار را به بهتین ها بسپارید تا هم از اثرات دائمی آن خاطر جمع باشید و هم کمترین عوارض ممکن را پشت سر بگذارید. در ادامه جزئیات پروتز سینه را شرح خواهیم داد و بهترین جراح برای انجام این عمل را به شما معرفی خواهیم کرد.

پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه چیست؟

جراحی پروتز سینه در واقع عملی است که در طی آن پروتزهای سیلیکونی و یا نوع نمکی آن را داخل سینه یا سینه های فرد قرار می‌گیرند که این کار به بزرگتر شدن سینه ها و همچنین خوش فرم تر شدن آنها کمک می‌کند. درست قرار دادن این پروتزهای سیلیکونی یا نمکی در داخل سینه های طبیعی شما بسیار اهمیت دارد، زیرا کوچکترین اشتباه می‌تواند تناسب و تقارن سینه ها را از بین برده و ظاهر بدی را ایجاد کند. پس به همین دلیل باید حتماً این عمل را به بهترین جراح پروتز سینه در تهران بسپارید.

همچنین می‌توان گفت که عمل پروتز سینه یک راه برای بزرگتر کردن سینه ها است که زیر بافت سینه طبیعی شما قرار می‌گیرد تا نتایج خواسته شده حاصل شود. این جراحی هم جنبه سلامتی دارد و هم جنبه زیبایی.

انواع پروتز سینه

به طور کلی جراحی پروتز سینه به دو دسته پروتز موقت و پروتر دائمی تقسیم می‌شود که هر کدام موارد مصرف، مزایا و ویژگی‌های خاص خود را دارند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و خواسته های خودتان یک روش را با مشورت جراح انتخاب و پیاده سازی کنید.

سبک های پروتز سینه

پروتزها در شکل ها، اندازه ها و رنگ های پوستی بسیار متنوع هستند. بیشتر آنها از موادی ساخته شده اند که از نظر وزنی تا حد امکان شبیه به یک سینه طبیعی طراحی شده اند. به طور کلی سبک های پروتز سینه که توسط بهترین جراح پروتز سینه در تهران پیاده سازی می‌شود شامل موارد زیر هستند:

1. پروتز کامل یا استاندارد

به گفته بهترین جراح پروتز سینه در تهران یک پروتز کامل طوری طراحی شده است که مستقیماً روی قفسه سینه قرار گیرد، جایی که تمام بافت سینه برداشته شده است. از نظر اندازه، شکل و رنگ پوست با سینه دیگر شما مطابقت دارد.

2. پروتز جزئی یا شکل دار

پروتز جزئی برای زنانی است که بخشی از سینه خود را به دلایل مختلف برداشته اند. این نوع پروتز داخل سوتین پوشیده می‌شود و به شکلی است که طرح سینه را پر می‌کند. این پروتز از همان مواد سیلیکونی ساخته شده است که اغلب پروتزهای کامل ساخته شده است.

سبک های پروتز سینه

3. پروتز صدفی

این یک نوع پروتز جزئی است که اگر اندازه سینه های شما با یکدیگر متفاوت باشد ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. این نوع از پروتز پیاده سازی شده توسط بهترین جراح پروتز سینه در تهران، یک پوسته نرم از سیلیکون است که روی سینه کوچکتر شما قرار می‌گیرد تا با سینه بزرگتر مطابقت داشته باشد.

4. پروتز چسبنده

یک پروتز چسبیده (کامل یا جزئی) مستقیماً به سطح پوست می‌چسبد. بیشتر این نوع پروتز ها سطح چسبنده ای دارند. آنها را می توان با چسباندن مستقیم به قفسه سینه یا به عنوان یک پروتز معمولی با پشتی محافظ روی قسمت چسبنده پوشید.

به اکثر خانم ها توصیه می‌شود تا 6 الی 12 ماه پس از جراحی یا در طول (و گاهی اوقات بعد از) رادیوتراپی از پروتز چسبناک استفاده نکنند زیرا ممکن است به پوست آسیب برساند.

5. پروتز شنا

پروتزهای شنا مخصوصاً برای استفاده در هنگام شنا ساخته شده اند و در اثر آب نمک یا کلر آسیب نمی‌بینند. اگر شناگر هستید و یا مدت زیادی را به هر دلیلی زیر آب صرف می‌کنید این مدل در صورت پیاده سازی توسط بهترین جراح پروتز سینه در تهران مناسب شماست.

چه شکلی از پروتز سینه را انتخاب کنم؟

برای هر فردی مدل سینه‌ی خاصی ایده آل است. پس حتما در زمان ملاقات با جراح خواسته هایتان را بازگو کنید تا پزشک بهترین مدل را به شما پیشنهاد کند. مدل های پروتز سینه که بسیار محبوب هستند را در زیر نام برده ایم.

• نوع متقارن

فرم متقارن معمولاً یک شکل بیضی یا مثلثی است که می‌تواند در سمت چپ یا راست سینه قرار بگیرد.

• شکل قطره اشک

شکل قطره اشک اغلب توسط بهترین جراح پروتز سینه در تهران به افرادی پیشنهاد می‌شود که سینه هایشان در ناحیه تحتانی و بیرونی پرتر و بالای نوک پستان کم حجم تر است.

• فرم نامتقارن

این شکل معمولاً برای زنانی که بافت زیادی را به هر دلیلی با جراحی از سینه هایشان برداشته شده اند پیشنهاد می‌شود، زیرا دارای اکستنشن هایی هستند که زیر بازو یا بالای سینه قرار می‌گیرند. با این حال، زنانی که در گذشته جراحی مهمی در ناحیه سینه نداشته اند هم می‌توانند از این مدل استفاده کنند.

• پروتز باد شده با هوا

این پروتز دارای یک پمپ است تا بتوان آن را به اندازه مورد نیاز باد کرد. البته این شکل معمولا توسط بهترین جراح پروتز سینه در تهران پیشنها نمی‌شود زیرا ممکن است در همه بیمارستان ها یا کلینیک ها در دسترس نباشد.

آیا کاندیدای مناسب دریافت پروتز سینه هستم؟

آیا کاندیدای مناسب دریافت پروتز سینه هستم؟

همانطور که می‌دانید جراحی پروتز سینه باعث افزایش سایز پستان های شما خواهد شد. پس قبل از اینکه بخواهید به فکر این جراحی بیوفتید و به دنبال بهترین جراح پروتز سینه در تهران باشید، خوب است که بدانید آیا کاندیدای مناسب دریافت این عمل هستید یا خیر؟ اگرچه تشخیص واجد شرایط بودن شما توسط جراحتان انجام می‌شود، اما به صورت کلی این عمل به افرادی که شرایط زیر را دارند توصیه می‌شود:

 • کسانی که انتظارات معقولی از این عمل دارند
 • افرادی با سلامت روان
 • اشخاصی که سلامت جسمانی و بدنی خوبی دارند
 • بانوانی که در حال حاضر شیرده نیستند
 • خانم هایی که باردار نمی‌باشند
 • افرادی که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارند

همچنین در برخی موارد ممکن است شخص سنی کمتر از ۱۸ سال داشته باشد و یا دارای سلامت جسمانی نباشد. برای مثال فردی که به دلیل سرطان سینه و یا بیماری‌ هایی از این قبیل مجبور به عمل جراحی شده و فرم سینه هایش متقارن نیستند. این فرد می‌تواند با عمل پروتز سینه و با اجازه والدین و تشخیص جراح عمل را دریافت کند.

دوره نقاهت بعد از جراحی پروتز سینه

نظر بهترین جراح پروتز سینه در تهران این است که ممکن است به مدت 2 تا 3 هفته احساس درد کنید و احتمالاً تورم زیادی خواهید داشت. ممکن است احساس کشش در ناحیه سینه خود داشته باشید و این موارد طبیعی هستند. می‌توان انتظار داشته که هر روز احساس بهتری داشته باشید، اگرچه ممکن است برای یک یا دو هفته به داروی مسکن نیاز داشته باشید که پزشک در صورت نیاز آن را برایتان تجویز خواهد کرد.

ماندگاری پروتز سینه چقدر است؟

پروتزها معمولاً حدود دو سال دوام می‌آورند، اما بسته به تعداد دفعات استفاده از آنها، نحوه مراقبت از آنها و سبک زندگی شما ممکن است مدت زمان کوتاهی یا طولانی تری داشته باشند. هر 12 ماه یک بار این موضوع را بررسی کنید که سینه هایتان در سینه بند شما به درستی جا بیفتد. در صورت تغییر وزن احتمالاً به یک سینه بند و پروتز سینه جدید نیاز خواهید داشت.

مراقبت از پروتز سینه

بعد از دریافت پروتز سینه بسیار مهم است که چگونه از آن مراقبت کنید، زیرا نحوه مراقبت شما تاثیر مستقیمی بر ماندگاری اثر پروتز دارد. در ادامه توصیه هایی را آورده‌ایم که پیشنهادهای بهترین جراح پروتز سینه در تهران است و بدون شک رعایت آنها ماندگاری پروتز سینه شما را بیشتر خواهد کرد:

از اشیاء تیز دوری کنید

اجسام نوک تیز، از جمله پنجه های حیوانات خانگی، سنجاق ها و جواهرات را از سینه خود دور نگه دارید. آنها می‌توانند سطح بیرونی سیلیکون را سوراخ کنند و باعث نشت آن شوند.

پروتز خود را تمیز نگه دارید

پروتز خود را به طور مرتب با یک صابون ملایم و سازگار با پوست بشویید. آن را با آب خنک بشویید و خشک کنید. از مالیدن سطح خودداری کنید زیرا کشیدن مکرر می‌تواند منجر به پاره شدن سطح بیرونی پروتز شود. البته این مورد به جنس پروتز استفاده شده دارد و بهتر است در این رابطه به توصیه های جراحتان گوش دهید.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران توصیه می‌کند که مطمئن شوید که پروتز خود را بعد از هر گونه فعالیت شدید یا قرار گرفتن در آب برای از بین بردن عرق، کلر، نمک و رسوبات، شستشوی اضافی بدهید. این امر حتی اگر دارای پروتز سینه شنای ویژه مقاوم در برابر کلر هستید نیز صدق می‌کند.

اگر پروتز چسب دار دارید، ممکن است نیاز داشته باشید که از محصولات تمیزکننده فرموله شده خاصی استفاده کنید که بدون عطر هستند و موضع را کاملاً تمیز می‌کنند تا تجمع باقی‌ماننده را به حداقل برسانند و از برداشتن لایه پشتی چسب جلوگیری کنند.

همچنین، ناحیه را از لوسیون ها و عطرها تمیز نگه دارید زیرا مواد تشکیل دهنده آنها می‌تواند لایه بیرونی شکل سینه شما را تخریب کند.

سوتین مناسب را انتخاب کنید

از نظر بهترین جراح پروتز سینه در تهران سوتین های ماستکتومی روشی عالی برای محکم نگه داشتن پروتز سینه در مقابل بدن بدون نگرانی از جابجایی یا لیز خوردن در طول روز هستند.

پیدا کردن سینه بند ماستکتومی مناسب برای فرم سینه شما ضروری است. اگر سوتین شما خیلی کوچک است، ممکن است سیلیکون را اصطلاحا نیشگون بگیرد و باعث پاره شدن آن شود. سینه بند خیلی بزرگ ممکن است پشتیبانی کافی را نداشته باشد و باعث شود پروتز شما به مرور زمان شکل طبیعی خود را از دست بدهد.

هزینه جراحی پروتز سینه

هزینه جراحی پروتز سینه

برای این که بتوانید هزینه حدودی برای پرداخت به بهترین جراح پروتز سینه در تهران را متوجه شوید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که در واقع پولی که باید برای این جراحی بپردازید مجموع موارد تاثیر گذار در هزینه عمل می‌باشند. ممکن است قبل، بعد و حتی در طول عمل این هزینه ها را بپردازید. یکی از موارد تاثیر گذار در هزینه نهایی جراحی پروتز سینه عبارتند از:

 • هزینه آزمایشات
 • هزینه ویزیت
 • رفت
 • ویزیت و مشاوره
 • دارو
 • در آخر و مهمتر از همه هزینه ای که ممکن است بهترین جراح پروتز سینه در تهران دریافت کند

ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه

با توجه به افزایش تعداد جراح های زیبایی و پلاستیک ممکن است برای دریافت این عمل زیبایی در انتخاب پزشک دچار تردید زیادی شوید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم موارد زیر را حتما پیش از انتخاب جراح در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید:

 • تخصص بالای جراح
 • تجربه کاری و مهارت
 • نوع رفتار و ارتباط جراح با شما
 • پیگیری

معرفی بهترین جراح پروتز سینه در تهران

قطعاً شما هم می‌دانید اگر کاری، خصوصاً کارهای زیبایی را، به بهترین ها بسپارید بدون شک نتیجه هم بهترین خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که اگر به هر دلیلی تا به حال بهترین را برای جراحی سینه خود پیدا نکرده اید اقدام به دریافت عمل نکنید. در همین راستا پیشنهاد ما به شما دکتر سهراب مرادی است. ایشان بهترین جراح پروتز سینه در تهران بوده و با داشتن نمونه کارهایی بسیار موفق و تجربه کاری زیاد در زمینه زیبایی علی‌الخصوص پروتز سینه یکی از برجسته ترین پزشک ها در تهران می‌باشند.

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی متولد 1362 است. وی در سال 1392 در رشته جراحی عمومی در دانشگاه پذیرفته شد و در سال 98 توانست مدرک و سوختگی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کند.
مقالات مرتبط

مزایا و معایب ماموپلاستی

علاوه بر این بر خلاف بسیاری از عمل های زیبایی سینه که پس از عمل تقارن آن ها از بین می رود، ماموپلاستی تقارن کاملی را ایجاد می کند

جراحی زیبایی بزرگ کردن پستان

جراحی زیبایی بزرگ کردن پستان

اولین روش برای جراحی بزرگ کردن پستان، قرار دادن پروتز است که بسیار کاربردی است. پروتز که از طریق یک برش از نوک سینه تا پایین سینه قرار می گیرد

مراقبت های بعد از ماموپلاستی

مراقبت های بعد از ماموپلاستی

جراحی کوچک کردن سینه که به ماموپلاستی نیز معروف است، برای از بین بردن چربی، بافت و پوست اضافی از سینه انجام می شود.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *