09127906020
دکتر سهراب مرادی » جراحی زیبایی صورت » قیمت عمل بوکال فت صورت
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

قیمت عمل بوکال فت صورت

Rate this post

آیا شما با جراحی بوکال فت آشنایی دارید؟ اکثر کسانی که دارای اضافه وزن هستند و یا صورت گردی دارند، از شکل صورت خود رضایت ندارند و دوست دارند عمل تخلیه چربی دهان را انجام دهند. این افراد می توانند با جراحی بوکال فت  از چربی های ناخواسته صورت خود رهایی یابند. در این مقاله می خواهیم همه فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه جراحی بوکال فت در تهران را مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما تا انتهای این مقاله از سایت دکتر سهراب مرادی همراه باشید.

چرا عمل بوکال فت انقدر محبوب شده؟

امروزه صورت جذاب، صورتی است که به شکل  قلب یا به فرم مثلث وارونه باشد. در این فرم صورت، بزرگ ترین قسمت صورت گونه ها هستند و صورت در ادامه لاغر شده تا به استخوان فک می رسد. کسانی که دارای چربی بوکال بیشتر از اندازه می باشند، شکل صورت آن ها، یک مثلث معکوس است یعنی قسمت پایینی صورت پهن تر از قسمت بالایی صورت می باشد. این افراد با انجام جراحی بوکال فت یا برداشتن چربی دهان می توانند به زیبایی خود کمک کنند.

بوکال فت

جراحی بوکال فت چیست؟

چربی بوکال به چربی هایی گفته می شود که در بخش میانی عضله بوکسیاناتور و عضله های سطحی چهره قرار گرفته اند. اندازه توده چربی در هر گونه با گونه دیگر و در هر فرد با فرد دیگر متفاوت می باشد. این جراحی با ایجاد یک برش کوچک در قسمت داخلی دهان متمایل به سمت گونه ها  انجام می شود.

در جراحی بوکال فت، چربی های اضافی از راه دهان تخلیه می شود و سپس محل برش با استفاده از نخ های بخیه سیلیکونی که قابل جذب هستند،  ترمیم می شود. حفظ قرینه بودن دو طرف صورت و متناسب بودن اجزاء صورت  بعد از بهبودی محل جراحی،  یکی از اهداف مهم انجام جراحی می باشد.

عمل بوکال فت در بیش تر مواقع با استفاده از بی حسی موضعی و نسبتا ساده و سریع انجام می شود و جای زخم خارجی ایجاد نمی کند. به دلیل عدم استفاده از تکنیک های بیهوشی برای انجام این جراحی، هزینه بوکال فت بسیار مناسب است.

آیا انتخاب جراح تاثیری روی هزینه عمل بوکال فت دارد؟

در هنگام انتخاب پزشک زیبایی برای انجام جراحی بوکال فت،  دقت کافی را داشته باشید. چربی بوکال از کنار پیشانی تا قسمت پایینی استخوان گونه کشیده شده است و در گوشه های لب به اتمام می رسد.

چربی بوکال، چربی عمیقی است که قسمت خارجی گوشه لب ها را پر می کند. کسانی که دارای صورتی گرد، چربی بوکال را در داخل دهان دارند، این چربی خیلی مقاوم می باشد. لازم به ذکر است این چربی با انجام فعالیت ورزشی یا گرفتن رژیم غذایی به طور کامل حذف نمی شود.

آیا هزینه کردن برای انجام بوکال فت ارزشش را دارد؟

انجام جراحی زیبایی بوکال فت برای تخلیه چربی داخل دهان مزایایی دارد که با توجه به آن ها می توان گفت که هزینه کردن برای انجام این عمل واقعا ارزشش را دارد. در ادامه مهم ترین مزایای جراحی بوکال فت را عنوان کرده ایم. به طور کلی در روند

  1. زاویه سازی در فک انجام می شود.
  2. برجستگی گونه فرد نمایان می شود.
  3. چربی اضافی داخل دهان برداشته می شود.
  4. بعد از انجام جراحی کبودی و ورم خیلی زیاد ایجاد نمی شود.
  5. بیماران اغلب اوقات خونریزی ندارند و خیلی زود مرخص می شوند.
  6. جای بخیه ها در داخل دهان بعد از گذشت مدتی بهبود می یابند و اثری باقی نمی گذارند.
  7. این جراحی هیچ گونه جای اسکار، بر روی صورت باقی نمی گذارد.
هزینه بوکال صورت

مهم ترین فاکتورهای موثر بر قیمت عمل بوکال فت

قیمت عمل بوکال فت در اولین وهله به میزان و حجم چربی های داخل دهان شما بستگی دارد. یعنی هر چقدر میزان چربی های داخل دهانی یا همان بوکال فت شما بیش تر باشد، هزینه ای که برای برداشتن و حذف آن ها بپردازید هم بیش تر خواهد بود. همچنین میزان تخصص جراح بوکال فتی که به وی برای انجام این جراحی مراجعه می کنید هم یکی دیگر از اصلی ترین فاکتورها می باشد.

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی متولد 1362 است. وی در سال 1392 در رشته جراحی عمومی در دانشگاه پذیرفته شد و در سال 98 توانست مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و سوختگی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
مزایا و معایب بلفاروپلاستی

مزایا و معایب بلفاروپلاستی

برخی از افراد که دچار افتادگی پلک بالا هستند با این روش دید بهتری پیدا خواهند کرد. زیرا افتادگی پلک بالا مانع از دید درست می شود. بنابراین این جراحی زیبایی، کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.