09127906020
دکتر سهراب مرادی » جراحی زیبایی صورت » مراقبت های بعد از لیفت اندوسکوپی ابرو
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

مراقبت های بعد از لیفت اندوسکوپی ابرو

Rate this post

لیفت اندوسکوپی ابرو عملی است که توسط یک جراح فوق تخصص پلاستیک به انجام می رسد و اصلی ترین شروط برای رسیدن به بهترین نتیجه از انجام آن، انتخاب یک جراح خوب برای لیفت ابرو و رعایت همه توصیه های مراقبتی بعد از جراحی هستند. در این مقاله از سایت دکتر سهراب مرادی، می خواهیم همه مراقبت های لازم بعد از عمل لیفت اندوسکوپی ابرو را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

مراقبت های بعد از لیفت ابرو

چرا جراحی لیفت آندوسکوپی ابرو انقدر پر طرفدار است؟

از نظر زیبایی، صورت به سه قسمت مساوی تقسیم می شود که قسمت پیشانی (از بالای ابرو تا خط موی قدامی) قسمت فوقانی را اشغال می کند. این ناحیه در مردان به طور متوسط ​​7 سانتی متر و در زنان به طور متوسط ​​5 سانتی متر است. ابروی مردان نسبت به ابروی زنان قوس کمتری دارد.

قسمت بالای ابرو تقریباً 2.5 سانتی متر از مردمک چشم فاصله دارد. با افزایش سن، این پارامترها ممکن است تغییر کنند. فاصله کمتر نشان دهنده افتادگی ابرو (پتوز) است.

از بین رفتن خاصیت کشسانی پوست پیشانی در اثر ژنتیک، نور خورشید و گرانش باعث افتادگی ابرو می شود، در نتیجه افتادگی پلک بالایی ایجاد شده و فرد از ظاهر خود ناراضی می شود. افزایش سن باعث کاهش چربی زیر جلدی می شود. این نیز منجر به چین و چروک پیشانی می شود.

چرا عمل جراحی لیفت آندوسکوپی ابرو انجام می شود؟

بهبود ظاهر سالخورده: افراد ممکن است نگران باشند که ظاهری خسته، متعجب، نگران یا آزار دهنده دارند و مسن تر از سن واقعی خود به نظر می رسند. انجام عمل لیفت ابرو می تواند باعث رفع این مشکل شود.


رفع افتادگی ابرو: بیماران ممکن است وزن ناخوشایندی از بافت را روی چشم های خود احساس کنند. انجام عمل لیفت ابرو با بالا کشیدن ناحیه فوقانی صورت این وزن اضافی را از روی چشم ها بر می دارد.


بهبود تقارن و فرم ابروها: ممکن است به صورت مادرزادی یکی از ابروهای شما پایین تر از دیگری قرار گرفته باشد. انجام جراحی لیفت اندوسکوپی ابرو می تواند به شما در افزایش تقارن ابروهایتان کمک کند.

اهمیت انجام مراقبت های بعد از لیفت ابرو

می توانیم با قاطعیت بگوییم که انجام درست و به موقع مراقبت های بعد از عمل لیفت اندوسکوپی ابرو می تواند در کنار انتخاب درست جراح لیفت ابرو، تاثیر بسیار مهمی بر روی روند بهبودی و حصول نتیجه مورد نظر بیمار داشته باشد. دکتر سهراب مرادی جراح لیفت ابرو در تهران، همیشه بیش تر از هر موضوع دیگری بر روی انجام درست اقدامات بعد از لیفت ابرو تاکید دارند.

گرفتن وقت مشاوره دکتر مرادی

آیا مراقبت های لیفت اندوسکوپی ابرو با روش کلاسیک متفاوت است؟

قطعا بله! از آن جا که در جراحی لیفت ابروی اندوسکوپیک میزان برش ها و بخیه های ایجاد شده بسیار کم تر از روش کلاسیک است، در نتیجه توصیه های مراقبتی سبک تری هم در رابطه با آن ارائه می شود. به عنوان مثال، در صورتی که شما لیفت ابروهای خود را با استفاده از روش نوین اندوسکوپی انجام داده باشید، دیگر لازم نیست نگران مراقبت از حجم زیادی از برش و بخیه بر روی صورت خود باشید.

مهم ترین نکات مراقبتی بعد از لیفت ابرو اندوسکوپیک

به طور کلی مراقبت های بعد از لیفت اندوسکوپی ابرو به دو دسته از بایدها و نبایدها تقسیم می شوند که در نظر داشتن و رعایت آن ها می تواند به گرفتن بهترین نتیجه از این جراحی زیبایی – درمانی کمک کند. در ادامه مهم ترین نکات مراقبتی بعد از عمل لیفت ابروی اندوسکوپیک را مورد بررسی قرار داده ایم:

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی متولد 1362 است. وی در سال 1392 در رشته جراحی عمومی در دانشگاه پذیرفته شد و در سال 98 توانست مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و سوختگی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی

در برخی موارد نتیجه جراحی بینی اولیه برای افراد مطلوب نیست، از همین رو به دنبال جراحی بینی ترمیمی هستند. در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.