09127906020
دکتر سهراب مرادی » لاغری و پیکرتراشی » هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو چگونه تعیین می شود؟
[reading-time]

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو چگونه تعیین می شود؟

Rate this post

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو با توجه به شهر محل زندگی فرد و میزان تغییرات و اصلاحاتی که باید در طول عمل بر روی بدن فرد انجام شوند، متفاوت است. در ادامه مقاله هزینه دقیق جراحی شکم و پهلو همه عوامل موثر در تعیین قیمت این جراحی را مورد بررسی قرار داده ایم تا بتوانیم به شما در داشتن دید دقیق تری در این زمینه کمک کنیم. با ما در این مقاله از سایت دکتر سهراب مرادی همراه باشید.

چرا دانستن هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو مهم است؟

چربی های ناحیه شکم و پهلو شانس پوشیدن لباس های زیبا و متنوع را به حداقل می رساند و از زیبایی اندام فرد می کاهد. لیپوماتیک شکم و پهلو یکی از راه های مناسب برای از بین بردن این چربی های انباشته شده است. لیپو شکم و پهلو نوعی لیپوساکشن است و بافت های چربی زیر پوست را خارج می کند و باعث لاغری می شود. لیپوماتیک تکنیک پیشرفته تری از لیپوساکشن است.

یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی تصمیم هر فردی برای انجام یا عدم انجام جراحی های زیبایی اندام، هزینه آن است. البته درست است که نباید کیفیت انجام کار را فدای هزینه پایین آن کرد و انجام عمل لیپوماتیک شکم پهلو را به هر کسی سپرد. اما جراحانی هم هستند که با دریافت هزینه مناسب بهترین کیفیت عمل لیپوماتیک شکم پهلو را ارائه می کنند و مراجعه به آن ها باعث افزایش صد درصدی رضایت شما از اندامتان خواهد شد.

آگاهی از هزینه دقیق لیپوماتیک شکم و پهلو در سال 1400

برای اطلاع از دقیق ترین هزینه لیپوماتیک شکم پهلو در سال جاری کلیک کنید.

هزینه لیپوماتیک شکم

بر خلاف تصور برخی افراد، هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو با هزینه لیپوماتیک شکم متفاوت است. چرا که ممکن است شما فقط در بخش مرکزی شکم خود دارای چربی های اضافه باشید و پهلوهایتان نیازی به لیپوماتیک نداشته باشند. در این صورت است که هزینه لیپو شکم و پهلو بیشتر از این حالت خواهد بود.

هزینه لیپوماتیک پهلو

مسئله ای که در بخش لیپوماتیک شکم عنوان شد، درباره هزینه لیپوماتیک پهلو نیز صدق می کند. در صورتی که فردی در بخش میانی شکم خود چربی اضافه نداشته باشد و نخواهد لیپو شکم انجام دهد، ولی در عوض تمایل داشته باشد که برای انجام لیپوماتیک پهلو داوطلب گردد، هزینه عمل لیپوماتیک پهلو نیز برای او متفاوت خواهد بود.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو و ترانسفر چربی به باسن

در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی اندام خود به بهترین جراح پلاستیک مراجعه کرده باشید، این پزشک می تواند با داشتن مدرک و تجربه بالا در این زمینه، عمل لیپوماتیک شکم و پهلو و تزریق چربی به باسن را به صورت همزمان و بدون نیاز به بیهوشی مجدد به انجام برساند. هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو به صورت جدا و هزینه ترانسفر یا انتقال چربی به باسن نیز به صورت جدا محاسبه خواهد شد.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو با ابدومینوپلاستی

در صورتی که شما بخواهید همزمان با انجام لیپوماتیک شکم و پهلو، عمل زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی هم انجام دهید، باید هزینه هر دو جراحی را پرداخت کنید. این جراحی که در آن لیپوماتیک شکم پهلو و لیفت این بخش ها به صورت همزمان انجام می شوند، لیپوابدومینوپلاستی نام دارد.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران

در ابتدای مقاله هم گفتیم که هزینه لیپوماتیک در هر شهری متفاوت است. نکته جالب توجه این است که هزینه لیپوماتیک شکم پهلو در تهران از شهرهای دیگر کشور بیشتر است. دلیل این موضوع در اختیار داشتن بهترین دستگاه ها و تجهیزات برای انجام لیپوماتیک شکم و پهلو در تهران و حضور داشتن بهترین جراحان لیپوماتیک در این شهر است.

انواع پیکرتراشی
نمونه کار پیکر تراشی ناحیه شکم و پهلو به دو روش معمول

هزینه دقیق لیپوماتیک شکم و پهلو

از آن جا که روز به روز هزینه های بیمارستانی، بیهوشی و تجهیزات لیپوماتیک شکم و پهلو در حال تغییر هستند، برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق لیپوماتیک شکم، پهلو و بخش های دیگر بدن با شماره 09127906020 تماس بگیرید یا در اینستاگرام به ما دایرکت بدهید.

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی

دکتر سهراب مرادی متولد 1362 است. وی در سال 1392 در رشته جراحی عمومی در دانشگاه پذیرفته شد و در سال 98 توانست مدرک و سوختگی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی لیپوساکشن و هزینه

جراحی لیپوساکشن و هزینه

پس از انجام عمل، با توجه به توصیه پزشک، می توانید 7 تا 10 روز بعد با آب گرم دوش بگیرید. زمان بازگشت به ورزش هایی مانند شنا، تنیس و بسکتبال

آشنایی با عمل جراحی لیپوماتیک

آشنایی با عمل جراحی لیپوماتیک

فرد متقاضی باید تمام جوانب مالی و سلامتی را در نظر بگیرد. با افزایش روز افزون هزینه های پزشکی باید انتظار بالا بودن هزینه جراحی را داشت و متقاضی همواره باید توانایی و آمادگی پرداخت هزینه عمل جراحی را داشته باشد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *